• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

Būvtāfele, būvtāfeles izgatavošana

Sākumlapa » Būvtāfele, būvtāfeles izgatavošana

Būvtāfele, būvtāfeles izgatavošana

Būvtāfele – efektīvākais sabiedrības informēšanas līdzeklis

Būvtāfele ir visuzskatāmākais un efektīvākais sabiedrības informēšanas līdzeklis, jo tiek novietots publiski redzamā vietā pie būvobjekta vai konkrētā zemes gabalā.
Būvtāfele nodrošina informāciju par attiecīgā objekta veidu, pasūtītāju, izpildītāju, projekta autoru, darbu vadītāju un citu nepieciešamo informāciju.
Eiropas Savienības līdzfinansētajiem objektiem ir noteikti būvtāfeļu izmēri un informācija uz tās. Objektos bez Eiropas Savienības līdzfinansējuma būvtāfeles izmēri, dizaina un informācijas izvietošana ir brīvāka.
Klasiskās un Eiropas Savienības līdzfinansēto objektu būvtāfeles izgatavošana notiek atbilstoši Latvijas valsts normatīvajiem aktiem un būvobjektu projektu prasībām, kā arī atbilst Eiropas Savienības noteiktajām prasībām.

Būvtāfeles specifikācija
● materiāls – plastikāts vai PVC baneris
● izmērs un teksts – atbilst Latvijas valsts normatīvajiem aktiem un Eiropas Savienības līdzfinansēto būvobjektu projektu prasībām.

Būvtāfeles stiprināšana – plastikāta materiāla viegli izveidot nepieciešamos caurumus tās stiprināšanai, PVC banerim pa perimetru iestrādātas kniedes ērtai būvtāfeles nostiprināšanai.

Būvtāfele informē sabiedrību par notiekošo būvobjektā
publiskās apspriešanas būvtāfele Rīgā
ēku būvnoteikumi sabiedrības informēšanā.


Būvtāfeles izgatavošanas cena

Būvtāfeļu cena atkarīga no izmēra, materiāla un izgatavošanas veida.


 

Veikt pasūtījumu
Papildus informācija
Kā pasūtīt
Par pasūtījuma veikšanu ar mūsu speciālistiem varat sazināties pa tālruņiem 67222350 un 29267544 vai arī sūtot e-pastu info@zzf.lv un saņemsiet ātru, kvalitatīvu un ekonomisku piedāvājumu. Kā arī būsiet laipni gaidīti mūsu birojā Rīgā, Tērbatas ielā 85. Uzņēmuma rekvizīti.
Darba laiks
A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKAS birojs atvērts katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz pēdējam klientam. Atpūšamies no klientiem sestdienās un svētdienās, kā arī visās svētku dienās.
Izgatavošanas termiņš
Būvtāfeles izgatavošanas termiņš no maketa apstiprināšanas brīža ir no 2 līdz 5 darba dienām. Būvtāfeles izgatavošanas laiks atkarīgs no materiāla, izgatavošanas veida.
Būvtāfeles izgatavošana notiek mūsu Rīgas darbnīcā.

Atgādinām, pasūtījumus veiciet savlaicīgi!

Piegāde
Būvtāfeles piegāde Rīgas robežās par simbolisku samaksu iespējama ar ašo ZZF kurjeru. Latvijas robežās pasūtījuma piegāde tiek atrunāta ar klientu.

 

 

Būvtāfele obligāta pie būvniecības objektiem!

Būvtāfele, būvtāfeles izgatavošana
5 (100%) 229 votes
Sazināties ar mums