• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

Dāvanu karte – bezmaksas recepte 12 LVL vērtībā

Sākumlapa » Blogs » Dāvanu kartes » Dāvanu karte – bezmaksas recepte 12 LVL vērtībā
Dāvanu karte – bezmaksas recepte 12 LVL vērtībā

Dāvanu karte

ZZF pastāvīgais klients mūsu birojā ieradās ar savu ideju un senu, mājas pārbūves laikā aiz sijas atrastu mikstūras recepti. Mums vien atlika tāds sīkums, kā realizēt viņa ideju – sagatavot un nodrukāt dāvanu karti, kas izpildījuma ziņā būtu maksimāli līdzīga senajam dokumentam. Darījām, ko spējām, un rezultāts – kā atzina pats klients – bija tiešām uzteicams.
Sabilnieki paši labāk zinās, kas tieši agrāk bijis sarkano ķieģeļu ēkā Rīgas ielā 43, bet, spriežot pēc informācijas uz dāvanu kartes, šeit darbojusies O.Donkera aptieka – vieta, uz kuru cilvēki dodas pēc veselības.
Tā kā klients ar ZZF radošās komandas veikumu bija ļoti apmierināts, pie pašu gatavotajām dāvanu kartēm tikām arī mēs, un pagājušajā nedēļas nogalē uz Sabili nosūtījām savu izlūku, lai uzzinātu, kas īsti slēpjas aiz nosaukuma Hospitālis. Jādomā, ka arī uz hospitāli cilvēkas dodas pēc veselības, tomēr, tāpat kā ir vērts zināt, kas lācītim vēderā, ir vērts zināt arī, kas Hospitālim iekšpusē.
Izlūkam atvēlētajā ēkas spārnā valdīja hospitāļa cienīgs askētisms, tomēr visa bija gana. Kas svarīgi, palātā bij silts un virtuvē varēja uzvārīt kafiju. Ēdelīgākie un saimnieciskākie var droši vārīt zupu un cept kotletes 🙂

Pēc nedēļas nogales nesteidzīgā un saulainā miera, iebraucot svētdienas vakara pārņemtajā Rīgā, šķita, ka pulkstens desmitos vakarā visa ir par daudz – gan luksoforu, gan mašīnu, gan cilvēku. Welcome to the reality – izlūks nodomāja.

Vietējais ūdensvads
Infekciju nodaļa
Vietējais sabilietis
Skats no Vīna kalna
Dāvanu karte – bezmaksas recepte 12 LVL vērtībā
5 (100%) 49 votes
Sazināties ar mums