• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

Kāpēc nākamgad man būs Latvijā ražots kalendārs?

Sākumlapa » Blogs » Kalendāri » Kāpēc nākamgad man būs Latvijā ražots kalendārs?
Kāpēc nākamgad man būs Latvijā ražots kalendārs?

Kalendāri
Plānotāju neizmantoju – ne papīra formātā, ne telefonā, tādēļ visu gadu mājās centrālajā vietā man ir kalendārs. Parasti pēc iespējas lielāks, lai būtu gana vietas to-do list un wish list lapiņām, gudrām, bet nesalasāmi pierakstītām atziņām, dzirdētām no rīta pa radio, pieskavotiem citātiem no preses izdevumiem, zobārsta apmeklējumam, meitas vijoļkoncertam, boksera kārtējās vakcinēšanas datumam un citai bezgala svarīgai un pilnīgi nenozīmīgai, bet iedvesmojošai informācijai.
Pagājušā gada beigās dāvanā saņēmu savu sapņu kalendāru. Papīrs glancēts. Laukums – ideāls! Tāds, ka var saplānot ikmēneša dzīvi ne vien pa datumiem un stundām, bet pa minūtēm. Turklāt uz lielajām līmlapiņām! Laba lieta jāsauc labā vārdā. Ņemot vērā izcelsmes valsti un pārstāvēto profilu, iedevām vārdu misters Белрыба Nu, Belriba, ja latviski.
Atrodu pietiekami brīvu sienu virtuvē – varētu mēģināt iespiest arī vannasistabā, bet zivis šajā izdevumā figurēs vairāk termiski apstrādātas nekā dzīvas–, lai aizrobežu viesim gada garumā ir pietiekami ērti karāties, bet man – pietiekami ērti viņam piekļūt. Mūsu komunikācija ar misteru Belribu bij’ ideāla. Man tā šķita. Viņš dāsni dalījās gan ar laukumu man svarīgu lietu fiksēšanai, gan ar zivju ēdienu receptēm. Taču izrādījās, ka es kaut ko nebiju pamanījusi. Un to savukārt es pamanīju, kad gaisā un veikalu skatlogos pavīdēja Lieldienas. Gāju pie mistera Belribas raudzīt, kad tad ir tā Zaļā ceturtdiena, Lielā piektdiena un pašas Lieldienas – pirmās, otrās, trešās, ceturtās –, lai saplānotos. Tā. Lieldienu nav. Tas ir, pašas Lieldienas ir, bet nav datumu sarkanajā krāsā. Un nav arī citu Latvijā svinamo svētku. Toties ir perforācija ar mazām lapiņām trīs slejās, uz kurām ir sagrupētas receptes:
Супы   Вторые блюда   Закуски

Arī šogad vecītis – Ziemassvētku, Ģedmorozs vai Santaklauss – lai atnes man kalendāru. Lielu. Bet Latvijā ražotu.
Misters Belriba no goda vietas netiks noņemts. Vēl daudz recepšu palika no to-do listes neizsvītrotas.  Taču tas jau ir cits stāsts.

Plašāka informācija par kalendāru veidiem sadaļā – kalendāri.

Kāpēc nākamgad man būs Latvijā ražots kalendārs?
5 (100%) 33 votes
Sazināties ar mums