• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

Kabatas zīmogs

Sākumlapa » Blogs » Zīmogi » Kabatas zīmogs

Kabatas zīmogs – vienmēr “pa kabatai”!

Kabatas zīmogi

   Laiks ir kā radīts lai izkustētos, un, kā vēstī kabatas zīmoga sauklis: “Vienmēr pa kabatai!”, tad mazā, parocīgā pelīte būs kā radīta ņemšanai līdzi, lai veiksmīgi nokārtotu darījumus un parakstītu dokumentus tikšanās laikā. Kabatas zīmoga priekšrocība slēpjas tā izmērā. Tas aizņem pārsteidzoši maz vietas, taču savas ieapaļās formas dēļ pēc teksta iespējām ir līdzvērtīgs automātiskajiem zīmogiem. Modernais korpuss ir īpaši izturīgs, un ērti uzpildāmais spilventiņš nodrošinās nevainojamu nospieduma kvalitāti. A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA piedāvā kvalitatīvus Austrijas firmas COLOP zīmogu korpusus.

Vislielākā zīmogu izvēle sadaļā – zīmogi.

   Colop Stamp Mouse ir īpaši ērts, parocīgs un moderns – ar vienu klikšķi kabatas zīmogs atvērsies un būs gatavs atstāt autogrāfu. Īpaši parocīgs būs darījumu kārtošanai ārpus biroja, ārsta vizītēs. Protams, arī standarta kabatas zīmogs pilda tādu pašu funkciju, taču tam nav automātiskās atvēršanas iespējas, līdz ar to process būs nedaudz lēnāks. Taču arī parastais kabatas zīmogs izskatās eleganti savā vienkāršībā un pēc formas ir ļoti plāns, aizņemot tiešām maz vietas, tāpēc to pavisam viegli var ieslidināt žaketes kabatā.

   Colop Pocket Stamp kabatas zīmogs izceļas ar savu iegareno formu un efektīvi ērto atvēršanas metodi – noņemot vāciņu, zīmogs burtiski izlec ārā un ir gatavs lietošanai. Tas darbojas ļoti līdzīgi zīmogpildspalvai, un tā mazais izmērs ļauj to pat ērti uzkarināt kaklā kā kaklarotu vai izmantot kā atslēgu piekariņu. Vēl pie tam, zīmoga nospiedumi pieejami dažādākajās formās – apaļi, ovāli, taisnstūra.

   Kurš teica, ka pildspalva nespēj pati rakstīt? Daudzfukcionālā Print Pen zīmogpildspalva vienlaicīgi nodrošinās parakstu tavā ierastajā rokrakstā, kā arī parakstīsies tavā vietā – ar skaistu nospiedumu. Ļauj savam vārdam izcelties un personificē savu pildspalvu!

   Print pen klasiskais, melnais dizains padara to elegantu tāvās rokās, bet tās vienkāršā un ērtā uzbūve tikai ar vienu rokas klikšķi automātiski izbīda zīmogu perpendikulāri rakstāmrīkam, kas ļauj momentāli to nospiest uz papīra. Šis variants lieliski noderēs skolotājiem, ārstiem, rakstniekiem, kas, pabeidzot savu kārtēju šedevru, var tam pielikt treknu parakstu, un atvieglos darbu biežam sava autogrāfa atstājējam. Zīmogparaksts ietaupīs Jūsu laiku, parakstoties dokumentu saņemšanai un apstiprināšanai. Šī būs gaumīga mantiņa jebkuram skolēnam penālī, lai varētu pārsteigt savu skolotāju, kas nemitīgi pārmet, ka nespēj salasīt skolēna vārdu uz nodotā darba. Pildspalva ar odziņu! Pildspalva ar identitāti!

   Vēl jo vairāk, tā ir orģināla dāvana ar kuru pārsteigt draugu vai paziņu! Rakstāmrīks ir vajadzīgs katram, un cilvēkiem ir īpaša tieksme tos bezrūpīgi pazaudēt. Ticiet mums – pildspalvu ar savu vārdu neviens nepazaudēs! Īpaši, ja kāds iedomāsies, uzdrukāt ko uzjautrinošu, piemēram: “Lieliskā Anna”. Kurš gan nevēlētos sev zīmogu, kas nemitīgi atgādinātu pašam par savu vienreizējību? 🙂
Uzdāvini šo pildspalvu sev un savai otrai pusītei 8.martā vai jebkuros citos svētkos. mazu, mīļu zīmīti – zīmodziņu, kas iemontēts pašā pildspalvas sirsniņā. Tas pateiks vairāk nekā simtiem vārdu, daudz vairāk nekā Rafaello kaste. Esi romantiķis, izveidojot apslēpto zīmogu, līdzīgi kā, pēc leģendām, to darīja svētais Valentīns, kas vēstulēs mīļotajai esot parakstījies ar frāzi “no Tava Valentīna”.
Gaidīsim Tevi “A. Zariņa Zīmogu fabrikā” piedāvājot plašu un kvalitatīvu  kabatas zīmogu klāstu, kuru cenas arī katram būs pa kabatai!

A. Zariņa Zīmogu fabrika atgādina – pasūījumus veiciet savlaicīgi!
Zvani 67222350

Kabatas zīmogs
4.9 (98.64%) 59 votes
Sazināties ar mums