• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

Kalendāri

Sākumlapa » Kalendāri

Atcerieties, kalendārs 2021. gadā saņēmējam par Jums atgādinās veselu gadu!


Kalendāri jau no sen seniem laikiem ir informācijas nesējs gada garumā. Mūsdienās kalendāru izmanto gan reklāmas nolūkos, gan kā dāvanu – tematiski individuālu, gan informatīvi lietišķu, gan kā dizaina elementu ar māksliniecisku piesitienu.

Visu laiku kalendāri ir izcili laika plānotāji, kas atvieglo saplānot darba dienas ritmu, kā arī brīvdienas. Kalendārs 2021. gadā atgādinās par plānoto tikšanos vai pasākumu, dzimšanas un vārda dienām, kā arī savlaicīgi saplānot patīkamu ceļojumu.

Kalendāri šobrīd attīstīto tehnoloģiju laikmetā ir stabila vērtība gan ofisos un sabiedriskās vietās, gan dzīvokļos un mājsaimniecībās.

A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKAS piedāvājumā ir visdažādākie kalendāru veidi – galda kalendāri, sienas kalendāri, kabatas kalendāri, kā arī pēc individuāla pasūtījuma izgatavojam tematisko, dāvanu un nestandarta kalendārus.

Individuālā kalendāru izgatavošana ar Jūsu iesniegtajiem maketiem, zīmējumi vai foto, kalendāra saņēmējam radīs prieku un patīkamus mirkļus visa gada garumā.

Tematiskais foto kalendārs ir ideāla dāvana vecākiem un vecvecākiem, kā arī draugiem un paziņām. Tematiskie kāzu un citu svarīgu dzīves mirkļu kalendāri iepriecinās saņēmēju un dāvinātāju visa gada garumā. Bildes un tekstu pielāgosim kalendāra izvēlētajam izmēram.

Veic pasūtījumu kalendāru izgatavošanai.

Kalendārs ir lieliska prezentreklāma

Papildus informācija
Kā pasūtīt kalendārus
Par pasūtījuma veikšanu ar mūsu speciālistiem varat sazināties pa tālruņiem 67222350 un 29267544 vai arī sūtot e-pastu info@zzf.lv un saņemsiet ātru, kvalitatīvu un ekonomisku piedāvājumu. Kā arī būsiet laipni gaidīti mūsu birojā Rīgā, Tērbatas ielā 85. Uzņēmuma rekvizīti.

Failus varat augšuplādēt failiem.lv un linku norādīt pasūtījuma aprakstā, vai sūtīt maketētājiem uz e-pastu zzf@zzf.lv

Pieņemam šāda tipa failus – .doc, .jpg, .tiff, .svg
Gatavus maketus pieņemam .cdr, .ai, .eps, .pdf formātos. Par citiem failu veidiem jautājiet mums.

Kalendāri 2019. gadam jāpasūta savlaicīgi, lai nerastos nepatīkami pārsteigumi!

Kalendāru dizains
Kalendāra dizains tiek izstrādāts saskaņā ar klienta idejām un prasībām. Kalendāru reklāmas daļu dizains ir neierobežots, bet kalendārajā daļā jāievēro datumu viegla vizuālā uztvere.
Kvalitatīva kalendāru izgatavošana atkarīga no precīzas un nepārprotamas iesniegtās informācijas.
Ar klientu maketu saskaņosim un veiksim izmaiņas līdz tā apstiprināšanai.
Jūsu idejas pārvērtīsim gaumīgā maketā!

Kalendāru druka
Kalendārs ir ne tikai reklāma, bet arī informācijas nesējs.
Kalendāru drukā tiek izmantoti augstvērtīgas kvalitātes papīri.
Pēcapstrādē kalendāru izgatavošanā tiek izmantoti kvalitatīvākie materiāli.
Kalendāru druka notiek ar ofseta vai digitālās drukas tehniku. Mūsu speciālisti katram darbam izvēlēsies un ieteiks piemērotāko poligrāfijas drukas veidu.
Kalendāru izgatavošanas termiņš
Vienkāršākiem kalendāru pasūtījumiem izgatavošanas termiņš ir no 2 līdz 5 darba dienām no maketa apstiprināšanas dienas. Apjomīgiem un sarežģītiem kalendāru pasūtījumiem izgatavošanas termiņš tiek saskaņots ar klienti.

Atgādinām, pasūtījumus veiciet savlaicīgi!

Preču piegāde
Pasūtījuma piegāde Rīgas robežās par simbolisku samaksu iespējama ar ašo ZZF kurjeru. Latvijas robežās pasūtījuma piegādes organizējam ar Latvijas Pasta piedāvāto kurjerpastu, kā arī ar OMNIVIA pakomātu tīklu. Ārpus Latvijas preču piegādei izmantojam Pārvadājumi24 pakalpojumus.

Preču piegāde Rīgas pilsētas robežās ar ašo ZZF kurjeru – 7.95 EUR + PVN 21%

Darba laiks
A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKAS birojs atvērts katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz pēdējam klientam. Atpūšamies no klientiem sestdienās un svētdienās, kā arī visās svētku dienās.

Kalendāru izgatavošana ar savām bildēm!

Kalendāri 2020. gadā vienmēr būs reklāma un plānotājs!

Kalendāri
4.9 (98.84%) 361 votes
Sazināties ar mums