• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

Katram savs nospiedums

Sākumlapa » Blogs » Zīmogi » Katram savs nospiedums
Katram savs nospiedums

Zīmogu nospiedumi

Vai zinājāt, ka katra cilvēka pirksta nospiedums ir unikāls? Tas atklāj mūsu identitāti, neļaujot mūs nepamatoti apmelot kādā kriminālnoziegumā, bet pēc katra līnijas izliekuma iespējams noteikt mūsu prāta īpatnības. Tas ir mums katram savs – arī mūsu plaukstas ir apzīmogotas! Taču tieši pretēji – dažreiz esam kā bez rokām, rokoties pa neskaitāmām dokumentu kaudzēm, parakstoties un kādam nemitīgi atskaitoties. Katrs noteikti ir izjutis šo smagumu, kad jūtamies darbos nospiesti, cilvēkos apspiesti vai vienkārši spiesti izpildīt pārāk daudz laikietilpīgu darbību. Arī katrai organizācijai un uzņēmumam ir savs nospiedums – zīmogs. Tas uzticami kalpo birojā un ārpus tā, ir parocīgs, skaidri salasāms, un ērti lietojams – mazais cilvēka draugs, kas atvieglo ikdienas darbus, kuri nereti nospiež uz leju, uzstājīgi prasot gan laiku, gan piepūli. Uzspied zīmogu!
    A.Zariņa zīmogu fabrika piedāvā plašu zīmogu izvēli, kas noder jebkuram darba veidam un situācijai. Varbūt kādam ir stereotipiski iespiedies galvā, ka zīmogi ir kaut kas liels un smags, kas atrodas uz biroja galda. Noteikti nē, jo aizvien izplatītāki kļūst paškrāsojošie automātiskie zīmogi, kuri ir aprīkoti ar spilventiņu, kas zīmoga tekstu uzreiz pārnes uz papīra. Tādējādi zīmoga nospiešana aizņems tik pat maz laika, kā katrs nospiestais “like” facebook lapā. Šos zīmogus ir īpaši ērti izmantot vizītēs ārpus darba, ja nesēdi uz vietas un papīrus paraksti konferencēs un mainīgās tikšanās vietās. Vēl ērtāk – ieslidini zīmogu žaketes kabatā. Parocīgie kabatas zīmogi noderēs ārstiem vizītēs, diplomātiem lidojumos, policijai notikumu vietās, kas meklē pirkstu nospiedumus, kamēr pašiem savs nospiedums – zīmogs – ir kabatā! Kabatas zīmogu priekšrocība ir ne tikai izmērā, bet arī cenā un spilventiņu vienkāršajā uzpildīšanā. Kabatas zīmogiem ir izturīgs  korpuss un kvalitatīvs nospiedums. Nospieduma tekstu var  izvietot 3 līdz 4 rindās, turklāt nospiedumu var izmantot arī kā parakstu, kas mūsdienu cilvēkam ir ļoti ērti.
Zīmogi, tāpat kā mēs, cilvēki, ir dažnedažādi. Zīmogi un spiedogi, moderni – tādi, kurus viegli ielikt kabatā, un atliek vien uzpildīt tinti, ja nospiedumi ir izsīkuši. Īpašiem gadījumiem un smalkuma cienītājiem ir piemēroti klasiskie zīmogi ar koka rokturi, kas ļoti eleganti kalpos kādam pasākumam un īpaši patiks konservatīvajiem vai tiem, kam tīk nostalģiski kavēties pagātnē. Spiedogu priekšrocība būs efektīva darbam birojā, atbrīvojot darbinieku no rekvizītu un adrešu rakstīšanas. Izdomā, ko vēlies, un katru reizi, uzspiežot to uz lapas, varēsi priecāties par krāsaino, sev tīkamo noformējumu, kas pieejams arī nestandarta krāsās – brūnā, bordo, oranžā, dzeltenā, rozā un gaiši zilā. Tas piešķirs nospiedumam īpašu rozīnīti.
Atvieglo sev darbu! Vai arī uzlabo kādam dienu. Atceries pašu galveno – zīmogs ir unikāls. Tieši tāds, kādu to iztēlojies: tavs vārds un uzvārds, uzņēmuma nosaukums, kāzu zīmogs ar skaistu dizainu, zīmogs bērnam (paši noteikti atceraties, kā bērnībā spiedām krāsainus zīmējumus uz papīra un rokām). Varam kaut vai vienkārši apzīmogot kādu ar vārdiem: „Jauku dienu!” Ja jums būtu zīmogs, ko tas paustu un kur jūs to gribētu uzspiest? Tam noteikti ir gan vieta, gan pareizie vārdi!
Meklē tos šeit – A.Zariņa zīmogu fabrikā! Lieliski nospiedumi, plaša krāsu izvēle, izturīgs korpuss un unikāls dizains – nospied ar smaidu!


Krāsaini korpusi
Katram savs nospiedums
5 (100%) 54 votes
Sazināties ar mums