• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

Apdruka un prezentreklāma

Sākumlapa » Apdruka un prezentreklāma

Kvalitatīva priekšmetu apdruka – izcila prezentreklāma!


A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA piedāvā apdrukāt T-kreklus, cepures, maisiņus, somas, lietussargus, pildspalvas, zīmuļus, plānotājus, šķiltavas, USB-atmiņas, krūzes, glāzes, hokeja ripas, kakla lentas un citus reklāmas suvenīrus. Izvēlies savu prezentreklāmu!

Priekšmetu un apģērbu apdrukas veidi: termodruka, tampondruka, sietspiede, sublimācija un lāzergravēšana. Mūsu speciālisti izvēlēsies pašu piemērotāko apdrukas veidu Jūsu prezentreklāmas priekšmetiem. Gaumīga prezentreklāma un kvalitatīva apdruka – izcili reklamēs Jūsu uzņēmumu.

Krūzīšu apdruka
Krūzīšu apdruka, priekšmetu apdruka, prezentreklāma, gravēšana
Pildspalvu apdruka
Pildspalvu apdruka, priekšmetu apdruka, prezentreklāma, gravēšana
Lietussargu apdruka
Lietussargu apdruka
Prezentreklāma
Prezentreklāma
Papildus informācija
Kā pasūtīt
Par pasūtījuma veikšanu ar mūsu speciālistiem varat sazināties pa tālruņiem 67222350 un 29267544 vai arī sūtot e-pastu info@zzf.lv un saņemsiet ātru, kvalitatīvu un ekonomisku piedāvājumu. Kā arī būsiet laipni gaidīti mūsu birojā Rīgā, Tērbatas ielā 85. Uzņēmuma rekvizīti.

Ietaupi laiku , T-kreklu apdruku pasūti internetā – zzf@zzf.lv

Apdrukas darbu izgatavošanai failus pieņemam .cdr, .ai, .eps, .pdf, .svg
formātos. Par citiem failu veidiem jautājiet mums.

Pasūtījumus priekšmetu apdrukai veiciet savlaicīgi, lai nerastos nepatīkami pārsteigumi!

Darba laiks
A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKAS birojs atvērts katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz pēdējam klientam. Atpūšamies no klientiem sestdienās un svētdienās, kā arī visās Latvijas Republikas oficiālajās svētku dienās. Pēc klientu vēlmes paturam iespēju pasūtījumus pieņemt un izsniegt ārpus darba laika.

Pasūtījumus veiciet savlaicīgi, lai nerastos nepatīkami pārsteigumi!

Mums katrs klients ir svarīgs, neatkarīgi no pasūtījuma apjoma!

Prezentreklāmas apdrukas cenas
Apdrukas cenas veidojas no tirāžas (priekšmetu skaita), apdrukas veida un apdrukas laukuma, kā arī no drukas krāsu skaita. Svarīgs faktors cenas veidošanā ir materiāls uz kāda tiek veikta apdruka.
Preču piegāde
Pasūtījuma piegāde Rīgas robežās par simbolisku samaksu iespējama ar ašo ZZF kurjeru. Latvijas robežās pasūtījuma piegādes organizējam ar Latvijas Pasta piedāvāto kurjerpastu, kā arī ar OMNIVIA pakomātu tīklu. Ārpus Latvijas preču piegādei izmantojam Pārvadājumi24 pakalpojumus.

Preču piegāde Rīgas pilsētas robežās ar ašo ZZF kurjeru – 7.00 EUR + PVN 21%

Apdrukas veidi
Tampondruka
Tampondrukā parasti apdrukā nelielus prezentpriekšmetus – pildspalvas, zīmuļus, šķiltavas, krūzes, termokrūzes,  glāzes, atslēgu piekariņus, USB atmiņas, vizītkaršu etvijas un citus līdzīgus priekšmetus.  Priekšmetu apdruka ar tampondruku ir visbiežāk pielietotā drukas metode. Ar šo metodi Jūsu izvēlēto attēlu vai tekstu var pārnest uz maza izmēra priekšmetiem. Tampondrukā var apdrukāt plakanas, apaļas vai nelīdzenas virsmas. Tampondrukā prezentpriekšmetus var apdrukāt vienā vai vairākās krāsās. Šajā tehnoloģijā apdrukas krāsa tiek pārvietota no speciāla elastīga silikona tampona uz apdrukas priekšmetu. Šī apdrukas tehnika ļauj drukāt precīzas kontūras un ļoti smalkas līnijas.

Termodruka
Termodruku pielieto dažādu tekstilmateriālu apdrukai – T-kreklu, polo kreklu, sporta apģērbam, auduma maisiņu, lietussargu, lakatu, cepuru, kā arī citiem apģērbiem un tekstila/auduma priekšmetiem. Termodrukas pirmais solis ir logo vai teksta izgriešana no plēves. Pēc tam izgrieztā plēve ar karstas preses palīdzību tiek uzspiesta uz tekstila materiāliem – kokvilnas, lina, poliestera. Termodruka nav paredzēta uz materiāliem, kas neiztur lielu karstumu.

Gravēšana
Gravējamie prezentpriekšmeti parasti ir pildspalvas, vizītkaršu etvijas, pulksteņus, krūzes, termokrūzes, glāzes, blašķes, pelnutrauki,  kalkulatori, atslēgu piekariņi, USB atmiņas, kā arī citi priekšmeti.

Sietspiede
Sietspiedes tehnoloģiju visbiežāk pielieto apģērbu un taisnu virsmu apdrukai.

Karstspiede
Karstspiedes tehnikā var apdrukāt papīra, kartona, ādas, mākslīgās ādas, koka, plastmasas prezentpriekšmetus.

Digitālā druka
Digitālajā tehnoloģijā tiek drukāts tieši uz priekšmetiem. Šajā tehnoloģijā var apdrukāt tekstilmateriālu, plastmasas priekšmetus.

Mūsu apdrukas darbnīca nodrošina visaugstākās kvalitātes priekšmetu apdruku un gravēšanu.

Jūsu idejas un apdrukas teksti uz prezentpriekšmetiem izcels Jūsu uzņēmumu.

Apdrukas pasūtījumiem prezentreklāmas aģentūras saņems īpašas cenas.

Jūsu idejas un teksti, mūsu apdruka!

Apdruka un prezentreklāma
5 (100%) 332 votes
Sazināties ar mums