• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

Atstarojošās vestes ar apdruku

Sākumlapa » Blogs » Uncategorized @lv » Atstarojošās vestes ar apdruku

Atstarojošās vestes būs obligātas gājējiem un velosipēdistiem

Atstarojošās vestes

ESI PAMANĀMS UZ CEĻA AR SAVA DIZAINA ATSTAROJOŠO VESTI!

Lai uzlabotu satiksmes drošību uz ceļiem, īpaši pievēršot uzmanību mazaisargātajiem satiksmes dalībniekiem plānots ar 2015. gada 1. janvāri gājējiem un velosipēdu vadītājiem diennakts tumšajā laikā ārpus apdzīvotām vietām būs jālieto apģērbs – atstarojošā veste ar labi redzamiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem.
Šāda prasība ceļu satiksmes noteikumos tiek ieviesta, atbilstoši 2013. gada 2. decembra Ceļu satiksmes drošības sēdē nolemtajam. Satiksmes ministrs Anrijs Matīss uzsver: “Ceļu satiksmes noteikumi ir saistoši ikvienam – autobraucējiem, gājējiem, bērniem, velosipēdistiem, jo katrs no mums tādā vai citādā veidā piedalās ceļu satiksmē. Sagatavotais projekts šobrīd ir nodots starpinstitūciju saskaņošanā, taču tiek gaidīti priekšlikumi un ierosinājumi pirms galīga lēmuma pieņemšanas valdībā.”
Satiksmes ministrijas izstrādātos grozījumus Ceļu satiksmes noteikumos ir atbalstījusi valdība. Tātad katram Latvijas iedzīvotājam tumšajā laikā ārpus apdzīvotas vietas būs jauns apģērba gabals – atstarojošā veste.
A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA piedāvā uz atstarojošās vestes uzdrukāt asprātīgu vai jautru tekstu, kas priecēs vestes īpašnieku un apkārtējos cilvēkus.
Šī gada nogalē mūsu valdība parūpējusies par iedzīvotāju apdāvināšanos ar aktuālu un stilīgu dāvanu – atstarojošo vesti. Aptaujājot mūs klientus secinājām, ka katram Latvijas iedzīvotājam mājās būs garderobes papildinājums. Katrs pats sev sagādās atstarojošo vesti, kāds uzdāvinās, cits pasniegs kā balvu vai pateicību u.t.t., tātad katram mājās būs 3-4 atstarojošās vestes.
Lai vestes īpašnieks izvēlētos tavu dāvināto atstarojošo vesti, padomā par stilīgu un sulīgu tekstu uz tās. Kvalitatīvu vestes apdruku nodrošinās A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKAS zinošie speciālisti.

Piedāvājam atstarojošās vestes gan bērniem, gan pieaugušajiem, krāsu izvēle – oranža vai dzeltena. Esi atbildīgs par savu drošību.

Bērnu atstarojošās vestes

Ērtības labad pasūtījumu vari veikt internetā rakstot uz e-pastu: info@zzf.lv

Norādi atstarojošās vestes krāsu, izmēru un savu unikālo apdrukas tekstu.
Vairāk informācijas pa tālruni 67222350, mob tālr. 29267544
Apdrukas termiņš
Aptuvenais apdrukas termiņš 2 darba dienas.

Atstarojošās vestes ar apdruku
4.9 (98.8%) 83 votes
Sazināties ar mums