• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

Cashback karte

Sākumlapa » Blogs » Uncategorized @lv » Cashback karte
Cashback World

Cashback karte

Ietaupi naudu ar vienu lojalitātes karti – Cashback Card!

Vai nav lieliska iespēja – ar vienu atlaižu karti gūt sev labumu no vairāk kā 750 uzņēmumiem Latvijā un 47 valstīs pasaulē? Cashback World lojalitātes programma Nr.1 pasaulē piedāvā šo iespēju. Mūsuprāt lielisks piedāvājums, lai nebūtu jānēsā līdzi desmitiem dažādas atlaižu kartes.
Jau šobrīd Cashback World iepirkšanās tīkls pircējiem sniedz iespēju ietaupīt naudu, iepērkoties dažādās nozarēs visā pasulē. Daudznozaru iepirkšanās tīklā reģistrētas vairāk kā 380 000 iepirkšanās vietas visā pasaulē.

Cashback World bezmaksas mobilā aplikācija Cashback App

Ar Cashback App Jūs atradīsiet Cashback World iepirkšanās tīkla veikalus visur – Jūsu tuvākajā apkārtnē, Latvijā un 47 valstīs pasaulē. Jūs ātri sameklēsiet visus interneta veikalus, lai izmantotu savas priekšrocības jebkurā laikā un vietā.
Vienkārša piekļuve Jūsu profilam un virtuālajai Cashback kartei.

IEPIRKŠANĀS PRIEKŠROCĪBAS
Katrs Cashback World dalībnieks gūst divus labumus Cashback un Shopping Points katru reizi, kad iepērkas pie kāda no lojalitātes partnera.
Jūs jebkurā laikā varat pārbaudīt savu Cashback kontu personīgajā profilā.

Cashback
Naudā līdz 5% no pirkuma vērtības tiek ieskaitīti Jūsu personīgajā Cashback World profilā par katru pirkumu, kas veikts pie lojalitātes partnera. Kad Jūsu profilā ir sakrāti vismaz 5 EUR, šī nauda tiek pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu.

Shopping Points
Papildus naudai Jūs saņemsiet Shopping Points (SP) – iepirkšanās punktus par katru pirkumu, kas veikts pie jebkura lojalitātes partnera. Par iepirkšanās punktiem (SP) pie lojalitātes partneriem Jūs saņemsiet dāsnas atlaides un ekskluzīvus ”Deal” piedāvājumus, noteiktām precēm vai pakalpojumiem. Izvēlieties attiecīgo ”Deal”, iegādājieties to par saviem SP un izmantojiet īpašos piedāvājumus.

IEPIRKŠANĀS VEIDI
Jūs kā Cashback World dalībnieks saņemat iepirkšanās priekšrocības pie neskaitāmiem lojalitātes partneriem daudzās nozarēs Latvijā un visā pasaulē.

Cashback card
Karte darbojas tāpat kā jebkura klasiskā lojalitātes karte. Par katru pirkumu nauda tiek ieskaitīta Jūsu personīgajā Cashback World profilā.

Kuponi – dāvanu kartes
Kuponi tiek izmantoti naudas vietā, lai norēķinātos pie lojalitātes partneriem, un Jūs joprojām ietaupāt naudu. Kuponus iespējams iegādāties internetā,  Cashback World birojā Rīgā, Cēsu ielā 31/2 vai arī kādā no 26 Kuponu pārdošanas vietām Latvijā. Uzreiz pēc kuponu iegādes, Jūs saņemsiet Cashback un Shopping points.

Interneta veikali
Iepērkoties interneta veikalos Jūs varat ietaupīt naudu un krāt Shopping Points, pat neizejot no savām mājām un jebkurā diennakts laikā. Ērta piekļuve plašajam interneta veikalu klāstam Jums nodrošinās iepirkšanās priekšrocības Cashback World portālā. Tiešsaistes iepirkšanās rīki, piemēram, Cashback World pārlūkprogramma ar integrētu ”Cashback Bar” padarīs lojalitātes partneru meklēšanu vēl vienkāršāku.

Vienkāršais solījums ”Nauda atgriežas par katru pirkumu” un iespēja aizstāt daudzās lojalitātes kartes ar vienu Cashback karti motivē katru dalībnieku aktīvi izmantot Cashback World iepirkšanās tīklu, lai par katru pirkumu saņemtu divus labumus – naudu un Shopping Points.

Cashback World LABDARĪBAS FONDI
Jūs iepērkoties Cashback World iepirkšanās tīklā, ne tikai krājat Cashback un Shoping Points, bet arī palīdzat padarīt pasauli labāku. Katrs Jūsu veiktais pirkums pie lojalitātes partneriem rada naudu, kas tiek izmantota, lai atbalstītu izglītības projektus, ko īsteno 2008. gadā izveidotais Cashback World ”Child & Family Foundation”. Pateicoties 2012. gadā dibinātajam Cashback World ”Greenfinity Foundation” tiek īstenoti projekti klimata un vides aisardzībai.

Child & Family Foundation
Palīdzība grūtībās nonākušiem bērniem un ģimenēm, uzlabot viņu situāciju sniedzot izglītību. Fonds atbalstu sniedz visā pasaulē un Latvijā. Katru gadu Latvijā notiek labdarības pasākumi, kuros piedalās Cashback World lojalitātes partneri. Vairāk informācijas par projektiem  – lyoness-cff.org

Greenfinity Foundation
Fonds tika dibināts, lai veicinātu izpratni par vides aizsardzību un ilgtspējību mūsu sabiedrībā. Projekti īstenoti dažādās pasaules valstīs. Plašāka informācija – lyoness-gff.org

Cashback karte
5 (100%) 71 votes
Sazināties ar mums