• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

Datuma zīmogi un spiedogi

Sākumlapa » Blogs » Zīmogi » Datuma zīmogi un spiedogi

Datuma zīmogi un spiedogi

Datuma spiedogi

Lai arī ir tehnoloģiju laikmets, datuma spiedogi atvieglo mūsu dzīvi.
Datuma spiedogs ir ērts un parocīgs palīgs ikdienas darbā ikvienā birojā. Spiedogus ar maināmo datumu plaši izmanto bankās, grāmatvedībās un citās dokumentu uzskaites vietās. Latvijas tirgū datuma spiedogi ieņem nozīmīgu vietu un ar katru gadu iegūst izcilu stāvokli pārējo zīmogu piedāvājumā. Austrijas firma COLOP ir viens no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē, kurš piedāvā plašu datuma spiedogu izvēli.

Datumu zīmogu un spiedogu veidi

Pārdošanā pieejami datuma spiedogi ar vai bez teksta iespējām, mēnesis var būt ar vārdiem vai cipariem. Datuma spiedogiem maināms ir datums, mēnesis un gads. Maināmais gada diapazons parasti ir līdz 10 gadiem.
Lai nomainītu datumu, mēnesi vai gadu, vajadzīgā rinda manuāli jāpagriež uz vajadzīgo.
Datuma nospieduma izmērs ir no 3 mm līdz 18 mm. Maināmo datumu lentes ir izgatavotas no gumijas, kas atstāj salasāmu un skaidru nospiedumu.
Parastie datuma spiedogi ir bez iespējām pievienot tekstu un bez tintes spilventiņa.
Lai veiktu paredzēto darbu ar šo datuma spiedogu, vajadzīgs atsevišķs tintes spilventiņš. Datuma spiedogs jāsamitrina ar zīmogu tinti uzpildītā spilventiņā un  tad jāuzspiež vajadzīgajā vietā.
Parastie datuma spiedogi mūsu birojā nopērkami uzreiz.


Zīmoga maināmā lente ar cipariem Zīmogu tintes spilventiņi Zīmoga maināmā lente – mēnesis ar vārdiem

Datuma spiedogi ar teksta iespējām ir pieprasīti Latvijas tirgū.
Datuma spiedoga teksta iespējas ir atkarīgas no spiedoga izmēra. Teksta daļu ieteicams izgatavot ar rāmīti, lai spiedoga pamatne būtu vienā līmenī ar datumu – tas nodrošina vienmērīgu nospiedumu. Šīs markas datuma spiedoga korpusā ir iestrādāts tintes spilventiņš, kas optimizē lietošanu un atvieglo ikdienas darbu.
Nospieduma pamatkrāsas tintes ir melna, zila, violeta, sarkana un zaļa. Ir iespējams veidot arī divkrāsu nospiedumu, lai nospiedums maksimāli atbilstu visām prasībām. Piemēram, teksta krāsa ir zila un datums –  sarkans. Iespējams izmantot speciālās tintes – ātri žūstošā (stiklam, glancētam papīram), plastikātām, kokam, pārtikai, tekstilam u.c. Ja nospiedums paliek blāvāks, ērti maināmo tintes spilventiņu viegli nomainīt pret jaunu vai uzpildīt esošo ar vajadzīgās krāsas tinti.

Datuma zīmogi ar teksta iespējām tiek izgatavoti diennakts laikā.


Zīmogs ar divkrāsu nospiedumu Maināms zīmoga tintes spilventiņš

 

Datuma zīmogi un spiedogi
5 (100%) 58 votes
Sazināties ar mums