• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

Metāla izkārtnes

Metāla izkārtnes

Metāla – alumīnija izkārtnes un plāksnītes

Metāla izkārtnes materiāls ir alumīnijs – zelta vai sudraba krāsas pamattonis, pēc klienta vēlmēm iespējams izgatavot jebkuras krāsas toni.
Alumīnija materiāls ir matēts vai glancēts.
Alumīnija izkārtņu un plāksnīšu materiāls ir noturīgs pret dabas apstākļu iedarbību, ir ugunsdrošs un izturīgs pret ķimikāliju iedarbību, kā arī viegli kopjams.
Uz šī materiāla tekstu vai fotoattēlu izveido ar foto tehnoloģijas paņēmienu. Teksts ir labi salasāms, liela krāsu daudzveidība, izkārtnes tekstu vai attēlu iespējams izveidot ar smalkām līnijām, rastru un krāsu pārejām.
Metāla izkārtnes iespējams izmantot iekštelpās un ārā.
Materiāla biezums ir no 0,5mm līdz 1mm.


Metāla izkārtņu izgatavošanas cenas

Izkārtnes cenas atkarīgas no izmēra, krāsu daudzuma un materiāla.


Izkārtņu izgatavošanas termiņš

Aptuvenais metāla izkārtnes izgatavošanas termiņš ir 5 darba dienas.
Apjoma un specifiskiem darbiem izgatavošanas termiņš tiek saskaņots ar klientu.


Ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību metāla izkārtnes un plāksnītes tiek izgatavotas dažādām vajadzībām – uzņēmumu izkārtnes, personu identifikatori – piespraudes, kabinetu – dzīvokļu numuriņi, garderobes numuriņi, info norādes vestibilos, inventāra uzskaitei, tehnikas un ierīču pases, prezentreklāmai un cita veida pielietojumam.


 

Veikt pasūtījumu

 

Metāla izkārtnes, metāla plāksnītes, metāla norādes, izkārtņu izgatavošana

Papildus informācija
Kā pasūtīt
Par pasūtījuma veikšanu ar mūsu speciālistiem varat sazināties pa tālruņiem 67222350 un 29267544 vai arī sūtot e-pastu info@zzf.lv un saņemsiet ātru, kvalitatīvu un ekonomisku piedāvājumu. Kā arī būsiet laipni gaidīti mūsu birojā Rīgā, Tērbatas ielā 85. Uzņēmuma rekvizīti.
Darba laiks
A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKAS birojs atvērts katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz pēdējam klientam. Atpūšamies no klientiem sestdienās un svētdienās, kā arī visās svētku dienās.
Izgatavošanas termiņš
Vienkāršākiem pasūtījumiem izgatavošanas termiņš ir no 2 līdz 5 darba dienām. Piespraudes, reklāmas stendi un māju numura zīmes tiek izgatavotas no 5 līdz 10 darba dienām.

Atgādinām, pasūtījumus veiciet savlaicīgi!

Preču piegāde
Pasūtījuma piegāde Rīgas robežās par simbolisku samaksu iespējama ar ašo ZZF kurjeru. Latvijas robežās pasūtījuma piegādes organizējam ar Latvijas Pasta piedāvāto kurjerpastu, kā arī ar OMNIVIA pakomātu tīklu. Ārpus Latvijas preču piegādei izmantojam Pārvadājumi24 pakalpojumus.

Preču piegāde Rīgas pilsētas robežās ar ašo ZZF kurjeru – 7.95 EUR + PVN 21%

Metāla izkārtņu paraugi
Metāla izkārtnes
Metāla izkārtnes
Metāla izkārtnes
Metāla izkārtnes
Metāla izkārtnes
Metāla izkārtnes

Labs risinājums Jūsu prestižam – metāla izkārtnes!

Metāla izkārtnes
5 (100%) 77 votes
Sazināties ar mums