• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

Plastikāta izkārtnes

Plastikāta izkārtnes

Plastikāta izkārtnes un plāksnītes ir koša reklāma ātrā laikā

A. Zariņa Zīmogu Fabrika piedāvā vairāku veidu plastikāta izkārtnes – gravēts plastikāts, aplīmēts plastikāts ar ORACAL un 3M līmplēvēm un organiskais stikls.

Parasti plastikāta izkārtņu materiāls ir ar sīkporainu vai gludu virsmu, uz kuras viegli uzlīmēt līmplēvi ar vajadzīgo tekstu, uzņēmuma logotipu vai citu svarīgu informāciju.
Svarīgi, lai izkārtne ir izgatavota no piemērota materiāla un atbilst klienta vajadzībām.

Plastikāta izkārtņu lokšņu biezums ir dažāds, sākot no 2,5mm līdz 1cm.

Plastikāta izkārtnes izmanto gan āra apstākļiem, gan iekštelpām.


Plastikāta izkārtnes ir pats pieprasītākais produkts no izkārtņu klāsta, jo īss izgatavošanas termiņš, pieņemama cena un vienkārša piestiprināšana.


Plastikāta izkārtņu izgatavošanas cenas

Izkārtnes cenas atkarīgas no izmēra, krāsu daudzuma, materiāla un apjoma.


Plastikāta izkārtņu izgatavošanas termiņš

Parasti izkārtnes izgatavo no 2-5 darba dienām.
(termiņš atkarīgs no apjoma un sarežģītības pakāpes)

 


Veikt pasūtījumu

 

Plastikāta izkārtņu izgatavošanas veidi
Gravētas izkārtnes
Gravētas plastikāta izkārtnes un plāksnītes tiek izgatavotas no divslāņainas plastmasas. Virsējais slānis tiek nogravēts un teksts vai attēls iegūst pamatslāņa krāsu. Ir pieejams dažādu krāsu virsslāņa un pamatslāņa gravējamais materiāls.
Aplīmētas izkārtnes
Aplīmējamās plastikāta izkārtnes un plāksnītes izgatavo aplīmējot plastmasu ar līmplēvi. Ar noteiktas krāsas plēvi var aplīmēt visu izkārtnes laukumu un virs uzlīmētās plēves uzlīmē attiecīgo tekstu vai attēlu. Otrs veids – uz izvēlētās plastmasas krāsas materiāla uzlīmē nepieciešamo tekstu vai attēlu. Izkārtņu plastikāta pamattoņi ir dažādi, parasti izvēlas melno, balto, pelēko, vai dzelteno. Līmplēvju krāsu dažādība ir liela.
Frēzētas izkārtnes
Frēzētās izkārtnes un plāksnītes izgatavo no speciāla šim nolūkam paredzēta materiāla. Ar frēzēšanas palīdzību var izgatavot dažādas formas izkārtnes, piekariņus, numuriņus un plāksnītes. Pēc frēzēšanas uz sagatavotā materiāla uzlīmē nepieciešamo tekstu vai attēlu.
Papildus informācija

Kā pasūtīt
Par pasūtījuma veikšanu ar mūsu speciālistiem varat sazināties pa tālruņiem 67222350 un 29267544 vai arī sūtot e-pastu info@zzf.lv un saņemsiet ātru, kvalitatīvu un ekonomisku piedāvājumu. Kā arī būsiet laipni gaidīti mūsu birojā Rīgā, Tērbatas ielā 85. Uzņēmuma rekvizīti.

Darba laiks
A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKAS birojs atvērts katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz pēdējam klientam. Atpūšamies no klientiem sestdienās un svētdienās, kā arī visās svētku dienās.

Izgatavošanas termiņš
Vienkāršākiem pasūtījumiem izgatavošanas termiņš ir no 2 līdz 5 darba dienām. Piespraudes, reklāmas stendi un māju numura zīmes tiek izgatavotas no 5 līdz 10 darba dienām.

Atgādinām, pasūtījumus veiciet savlaicīgi!

Preču piegāde
Pasūtījuma piegāde Rīgas robežās par simbolisku samaksu iespējama ar ašo ZZF kurjeru. Latvijas robežās pasūtījuma piegādes organizējam ar Latvijas Pasta piedāvāto kurjerpastu, kā arī ar OMNIVIA pakomātu tīklu. Ārpus Latvijas preču piegādei izmantojam Pārvadājumi24 pakalpojumus.

Preču piegāde Rīgas pilsētas robežās ar ašo ZZF kurjeru – 7.00 EUR + PVN 21%

 

Plastikāta izkārtņu paraugi

Vispopulārākās ir plastikāta izkārtnes un plāksnītes!

Plastikāta izkārtnes
5 (100%) 69 votes
Sazināties ar mums