• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

Pāršķiramais sienas kalendārs

Sākumlapa » Blogs » Kalendāri » Pāršķiramais sienas kalendārs
Pāršķiramais sienas kalendārs – ideāla dāvana

Ja Jums ir tradīcija gada beigās veidot kolāžu – vēlmju sarakstu nākamajam gadam, ko vienmēr turēt acu priekšā, esiet tālredzīgāki! Izveidojiet personificētu pāršķiramo sienas kalendāru, lai tā ir Jūsu kolāža, maināma ik mēnesi.
Nekur nav teikts, ka gads sākas janvārī. Bērniņš nācis pasaulē novembrī? Uzdāviniet vecākiem viņu atvases pirmā dzīves gada pāršķiramais sienas kalendārs var būt no novembra līdz novembrim. Sarūpējiet pārsteigumu krustbērnam, ja viņš pirmo gadu dodas skolas gaitās, lai viņam ir savs kalendārs no septembra līdz septembrim! Draugu pārim ieplānotas kāzas martā? Pārsteidziet viņus ar oriģinālu dāvanu – pirmā kopdzīves gada pāršķiramo sienas kalendāru no marta līdz martam.

Pāršķiramais sienas kalendārs kā dāvana.

Uzdāviniet vecmāmiņai kalendāru, veidotu tieši viņai gan ar nozīmīgiem datumiem un notikumiem, gan mīļām fotogrāfijām. Redzēsiet, aizkustinātas būs abas puses – gan dāvanas saņēmējs, gan pats dāvinātājs.
Iespējams, daudziem ir ieradums pie ledusskapja ar magnētiem stiprināt fotogrāfijas, kas atgādina par seniem un ne tik seniem nozīmīgiem notikumiem. Nebojājiet fotogrāfijas 🙂 Izveidojiet savu sienas pāršķiramo kalendāru, kurā ik mēnesi būs atgādinājums par kādu jauku notikumu. Lai šāds kalendārs būtu cienījams un izskatīgs, fotogrāfijām ir jābūt ļoti labā kvalitātē. Mūsu radošā komanda parūpēsies, lai iegūtu labāko iespējamo kvalitāti.

Visiem zināms, ka pāršķiramais sienas kalendārs ir ar nozīmīgām fotogrāfijām un īpašiem datumiem. Katrs klients izvēlas kalendāra izmēru un dizainu, kā arī tirāžu pēc nepieciešamības un “maka biezuma”.
A. Zariņa Zīmogu fabrikas speciālisti katram klientam piedāvā izdevīgāko drukas veidu un izmēru sienas pāršķiramo kalendāru izgatavošanai.
Parasti pāršķiramais sienas kalendārs no maketa apstiprināšanas tiek izgatavots no 3 līdz 5 darba dienām.
Atgādinam, pāršķiramo sienas kalendāru pasūtījumu veiciet savlaicīgi, lai kalendārs tiktu izgatavots laikā un priecētu kalendāra saņēmēju.

Pāršķiramais sienas kalendārs atvieglos dzīvi visa gada garumā.


Ja Jums ir zināms kāds oriģinālāks iemesls, kādēļ katrā mājā ir vajadzīgs pāršķiramais sienas kalendārs, dariet mums to zināmu! Oriģinālākās idejas autoru sagaida pārsteiguma balva.

 

Plašāka informācija par sienas kalendāru veidiem sadaļā – sienas kalendāri.

Pāršķiramie kalendāri
Pāršķiramais sienas kalendārs
Sienas kalendārs
Sienas kalendārs
Pāršķiramais sienas kalendārs
5 (100%) 85 votes
Sazināties ar mums