• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

Zvejnieksvētki Rojā

Sākumlapa » Blogs » Uncategorized @lv » Zvejnieksvētki Rojā

Tradicionāli Zvejnieksvētki norisinās jūlija otrajā svētdienā, un šis gads nav izņēmumus, ko apvieno ar Jūras svētku svinēšanu. 13. jūlijā, vasaras galvaspilsētā, Rojā Zvejnieksvētki norisināsies jau 69. reizi. Svētkus atzīmē vairāk nekā desmit vietās visā Latvijā, bet izsenis zināms, ka Zvejnieksvētku galvaspilsēta ir Roja.

Vasaras nozīmīgākajos svētkos norisināsies trakulības visas dienas garumā gan maziem, gan lieliem. Neptūna sagaidīšana no jūras, vizināšanās jūrā ar burinieku un jahtu, ūdensskrējiens, Latvijas čempionāts virves vilkšanā ir tikai dažas no plašā aktivitāšu saraksta visā dienas garumā.

Mūsu sarūpētajā aktivitātē tu vari piedalīties jau šodien un iegūt leģendāro T-kreklu “Roja”. Spicē prātu, ne tikai zīmuli, atmini krustvārdu mīklu un atbildes ieraksti komentāros mūsu Facebook komentāros. Pieci pareizo atbilžu iesniedzēji savā īpašumā saņems T-kreklu, bet pārējie, kuri būs atminējuši iespējams saņems pārsteigumu. Savas balvas varēsi saņemt trīs dienu garumā Rojā (11. līdz 13. jūlijs).

Vēl vien' lāb zīņ', leģendārais T-krekls "Roja" tevi gaida!👕Atmini krustvārdu mīklu un atbildes ieraksti komentāros👇Tiekamies Zvejnieksvētki Rojā🌊http://www.zzf.lv/t-krekli-roja/#Krustvārdumīkla #Roja

Posted by A.Zariņa Zīmogu Fabrika – Zīmogi, Vizītkartes, Kalendāri, Izkārtnes on Piektdiena, 2019. gada 5. jūlijs

Jau piekto gadu Rojā darbosies “A.Zariņa Zīmogu fabrikas” piejūras filiāle, kur būs iespēja iegādāties dažādus suvenīrus un vērtīgas preces ar “Rojas” produkciju. Būs iespēja iegādāties T-kreklus, makus, maisiņus, magnētus, cepures un citas preces. Mūsu filiāle strādās slavenajā Rojas tirdziņā “Laivas” no 11. jūlija līdz pat Zvejnieksvētku kulminācijai 13. jūlijā.

Seko mūsu aktivitātēm – Facebook un Instagram!

Sveik`labdien ! Ar šo izsludin`Zvejnieksvētk`gaidīšan `s laik`pa atklāt`!13.jūlijā – Zvejnieksvētki Rojā !Dos pa…

Posted by Zvejnieksvētki Rojā on Otrdiena, 2019. gada 25. jūnijs

Zvejnieksvētki Rojā
5 (100%) 3 votes
Sazināties ar mums