• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

T-kreklu apdruka Rīgā

Sākumlapa » Blogs » Uncategorized @lv » T-kreklu apdruka Rīgā

T-kreklu apdruka

T-kreklu apdruka

T-kreklu apdruka ar tavu dizainu!

Beidzot klāt ir vasara, kad varam uzvilkt īsās piedurknes un ļauties saulei. Bet gribas taču, lai arī mūsu krekls izstaro tik pat daudz prieka, enerģijas un pozitīvu emociju un uzmanības kā saule, vai ne? Apdrukājot t-kreklu, tieši tevis izdomātais un izvēlētais zīmējums vai uzraksts priecēs tevi un pārējos katru dienu to uzvelkot, jo, lai arī daudz ko, bet tomēr ne visu mēs spējam atrast veikalos. T-krekls ir ne tikai universāla dāvana, bet arī vienojošs simbols – var apdrukāt kreklus ar firmas logo, atjautīgu saukli sporta spēlēm vai kādam saviesīgam pasākumam, pat apvienot ģimenes un radu saites pašiem ar savu cilts kreklu. Galvenais, ka krekls būs radīts tieši tev un pavisam noteikti būs oriģināls!

     Taču ne visi esam mākslinieki un spējam sev kreklu izveidot paši, un šim procesam nepieciešamas spējas, pieredze un aprīkojums! ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA ir gatava tavas idejas nodrukāt! Piedāvājam plašu t-kreklu klāstu no GILDAN un RUSSEL katalogiem tavai gaumei – ar īsām vai garām piedurknēm, ar V veida kakla piegriezumu vai apaļo kakla izgriezumu, vīriešu un sieviešu vai bērnu, sporta pasākumiem vai ikdienai. Tādu, kurā justies ērti! Galvenais ir izvēlēties piemērotu uzmēru, krāsu, izvietojumu un, protams, arī drukas veidu, par ko sīkāk mazliet vēlāk. Bet ideja – tā paliek tavā ziņā!

     Pirmkārt jau jāsaprot, kāpēc izvēlēties attēlot kaut ko tieši uz krekla? Tas ir vēl viens veids, kā iemūžināt un attēlot atmiņas, taču šajā gadījumā atšķirībā no fotogrāfijas tas ir mazāk personisks un vairāk ekspresīvs veids. Nestaigājam taču ar kreklu tikai savā istabā, gluži otrādi – mēs to rādām citiem, līdz ar to tas patiesībā ir kārtējais reklāmas triks, kuru ļoti bieži izmanto uzņēmumi un radoši cilvēki. Ja kreklam pieliek klāt lipīgu saukli vai zīmējumu, kas ātri nosēžas cilvēku prātos, vēlamais efekts tiek panākts – domā un atceras par Jums! Lielisks piemērs ir, ja uz krekla ar spilgtiem burtiem būs rakstīts „neskaties uz šo kreklu un nelasi šo tekstu”, tad cilvēks noteikti to izlasīs. Tādu efektu var pastiprināt ar spilgtām krāsām un krekla un burtu kontrastu, taču ne pārāk „griezīgu”, lai to būtu patīkami aplūkot.

     Lieliski nostrādā vienotības un piederības ideja, kas patiesībā nereti ir ļoti vienkārša, piemēram, Rīgas krekli, kas ātri vien papildināja patriotisku rīdzinieku, ārzemnieku un ļoti lielu daļu jauniešu skapjus. Te nu noteikti jāakcentē fonts – burti, kurus labi pazīstam iebraucot Rīgā, tātad – paliekošas vērtības uzvar! Ar to, kas ir uz tava krekla uzdrukāts var daudz ko panākt – tu runā pat neko nesakot, runā tavs krekls! Ja arī tev gribas, lai tavs krekls runā, tad dosim iespēju realizēt šo komunikāciju tai visatbilstošākajā veidā!

T-kreklu apdrukas veidi
Termodruka, sietspiede, digitālā druka ar transfērplēvi.

Apdrukas termiņš
Aptuvenais apdrukas termiņš 5 darba dienas
(atkarīgs no krāsu skaita un apjoma).

T-kreklu apdruka Rīgā
5 (100%) 76 votes
Sazināties ar mums