• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

Vizītkaršu druka

Sākumlapa » Blogs » Vizītkartes » Vizītkaršu druka
Vizītkartes: turpinājums

Turpinot iepriekšējo rakstu par vizītkartēm, pievērsīsimies tam, kā tās top, jo nozīmīgs faktors ir drukas veids, un ar to A.ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA ar prieku palīdzēs! Vizītkartes ir iespējams drukāt digitālajā drukā, sietspiedē un ofsetā, un, iespējams, ka pie šiem vārdiem cilvēks nereti apjūk, tāpēc palīdzēsim saprast, kāda būs piemērotākā druka tieši Tavai vizītkartei!

Vizītkartes kvalitāti nodrošina kvalitatīvs papīrs un mūsdienu tehnoloģijas.

Vizītkaršu druka

Digitālā druka ļaus ātri un kvalitatīvi uzdrukāt krāsainas vizītkartes, un krāsu ziņā būs līdzīgas ofsetā drukātām vizītkartēm. Šis ir lielisks variants, ja nepieciešams ātrs process, kā arī gribas izpausties krāsu izvēlē. Digitālā druka īpaši efektīva un izdevīga ir pie nelielu tirāžu drukas. Jāizceļ, ka drukāšana būs ne tikai ātrāka (2-24h), bet arī cenas ziņā izdevīgāka, kā arī piemērotāka divpusējām vizītkartēm (taču neaizmirstiet par labo toni!). Par kvalitāti noteikti nevajadzētu uztraukties, jo mūsdienu tehnoloģija ir tiktāl attīstījusies, ka digitālā druka ir iespējama patiešām ļoti augstā līmenī, piedāvājot augstas izšķirtspējas attēlus. Tāpēc, ja vēlaties uz vizītkartes drukāt attēlu, redzēt savu vizītkarti visās varavīksnes krāsās un drukāt to nelielās tirāžās – ātri, bez ilgiem sagatavošanas darbiem – digitālā druka būs pareizā izvēle.


Sietspiedes metode ir īpaši pieprasīta vizītkaršu izgatavošanā, to izgatavošanas process ir ilgāks (līdz 3 dienām), taču arī kvalitatīvāks. Sietspiedē drukāta vizītkarte izskatīsies elegantāk, jo tās izgatavošanai tiek izmantotas speciālas krāsas un trafarets, kā rezultātā līnijas ir īpaši smalkas un dzidras. Kā tas notiek? Uz sieta liek trafaretu, kuru izgatavo atbilstoši klienta vajadzībām – attēls, teksts vai logo. Zīmīgi, ka trafarets tiek rūpīgi izveidots ar rokām, un krāsa tiek klāta pakāpeniski, tai izkļūstot cauri vietās, kurās nav trafareta. Katra krāsa tiek klāta atsevišķi, kamēr pēdīgi top klienta vizītkartes kopskats. Tādējādi iespējams panākt dažāda biezuma druku jeb reljefa efektu. Reljefs var efektīvi un eleganti izcelt logo vai atsevišķas tā līnijas. Nav noslēpums, ka ir cilvēki, kas vizītkarti uztver ne tikai ar redzi, bet ir svarīgi, lai viņiem to būtu patīkami un interesanti turēt rokās un aptaustīt. Izcelies un izmanto arī zeltu un sudrabu, laku vai izmēģini kādu no luminiscējošām krāsām! Teksts tiks iegūts smalkāks un izteiktāks, un līnijas izskatīties dzidrākas. Tomēr, tā kā šis drukas veids ir laikietilpīgāks un arī dārgāks, to būtu ieteicams izmantot nelielās un vidēji lielās tirāžās. Dizains nostrādā svarīgu lomu, taču tam jāpaķer ar savu vienkāršību un pārdomātību, tāpēc krāsu un fotogrāfiju mīļotājiem sietspiedes druka nebūs piemērota. Bet, ja Tu par svarīgiem faktoriem uzskati kvalitāti, noturīgumu un eleganci – sietspiede jau Tevi gaida!


Ofsets ir pilnkrāsu drukas vispopulārākais klasiskais veids poligrāfijas produkcijas izgatavošanā. Ofsetā drukātas vizītkartes kvalitātes ziņā nezaudē digitālajai drukai, bet, līdzīgi kā sietspiedes metodē, to izgatavošana ir tikpat ilga, jo process ir daudz sarežģītāks nekā digitālai drukai. Krāsa no iespiedformas tiek piespiesta elastīgam starpslānim – gumijotam audumam, no kura to uzklāj uz papīra, auduma, metāla vai cita iespiedmateriāla. Krāsu izvēle ir plaša , bet druka nav iespējama uz tumšiem papīriem un bieziem kartoniem. Ja vizītkartes nepieciešamas mazās tirāžās ar dažādu dizainu, tad digitālā druka ir piemērotāka nekā ofseta druku. Ofseta drukai nepieciešami sagatavošanas darbi – filmas, plates, paraugdruka, tāpēc vizītkaršu izgatavošanas termiņš no maketa apstiprināšanas brīža ir līdz piecām darba dienām. Vēlies kvalitatīvas pilnkrāsas drukas vizītkartes ar izcilu attēla precizitāti lielākās tirāžās? Ofsets ir pareizā izvēle!


Varbūt pēc lielajiem informācijas apjomiem Tev galvā jau parādījusies vizītkartes ideja? Tad nu vēl pēdējais padoms. Mēs dzīvojam informācijas laikmetā, bet tas nenozīmē, ka vizītkarte jāpārblīvē. Protams, gribas ievietot visus facebook.com, twitter.com un citus linkus, bet reizēm tas var izskatīties lieki. Ietveramā informācija, protams, paliek Jūsu ziņā, bet ātram padomam – pārdomājiet to kārtīgi un atcerieties teicienu – less is more! Nesagādājiet klientam redzes problēmas ar pārāk sīka fonta izvēli un neapkraujiet ar informācijas apjomiem, pieturoties standartam. Ir svarīgi, lai redz Jūs, uzņēmumu, kas Jūs esat un kā ar jums sazināties. Ja esi izdomājis savas vizītkartes dizainu vai vēlies lai mēs palīdzam, ar mums sazināties ir pavisam vienkārši! Iepazīsties ar vizītkaršu piedāvājuma klāstu, sazinies ar mums, veic pasūtījumu un A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA izgatavos Tev tīkamo vizītkarti, lai citiem caur Tavu vizītkarti Tevi prieks iepazīt!

Vizītkartes bija, ir un būs.

Vizītkaršu druka
5 (100%) 66 votes
Sazināties ar mums