• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

Zīmogi

Sākumlapa » Zīmogi

A. Zariņa Zīmogu Fabrika – zīmogi un spiedogi 24h laikā!


A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA Rīgas birojā piedāvā kvalitatīvus Austrijas firmu COLOP un TRODAT zīmogu korpusus un to piederumus.
Automātiskais zīmogs un spiedogs ir labs palīgs ikdienas darbam birojā un ārpus tā.
COLOP un TRODAT korpusu priekšrocības – skaidrs, precīzs un salasāms nospiedums, viegli uzpildāms spilventiņš, moderns un izturīgs korpuss.

Zīmogu izgatavošana
Zīmogu izgatavošana no augstvērtīgas gumijas ar lāzergravieri notiek mūsu darbnīcā. Rīgā, Tērbatas ielā 85, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 18:00.
Zīmogu un spiedogu izgatavošanas termiņš
Zīmogu izgatavošanas termiņš no maketa apstiprināšanas brīža ir viena diennakts. Steidzamos gadījumos pasūtījumu izgatavosim 2 stundu laikā.
Apaļie, ovālie zīmogiApaļie zīmogi un spiedogi Spiedogi (Rekvizītu spiedogi)Spiedogi un zīmogi Taisnstūra spiedogiTaisnstūra spiedogi un zīmogi Datuma spiedogiDatuma spiedogi un numerātori

Kabatas zīmogi, zīmogpildspalvasKabatas zīmogi un spiedogi, zīmogpildspalvas Kāzu zīmogiKāzu zīmogi Zīmogu piederumi, tintesZīmogu piederumi, zīmogu tinte, zīmogu spilventiņi Zīmogu top 10
Top zīmogi, zīmogu izgatavošana

Zīmogi ar koka rokturiZīmogi ar koka rokturi Classic Line spiedogiSpiedogi Classic Line Office Line spiedogiSpiedogi Office Line Reljefa, zīmoglakas zīmogiReljefa zīmogi

Praktiskos automātiskos zīmogus ar vai bez datuma iespējām parasti izmanto darbam birojos, bankās, ostās un citos uzņēmumos.
Kabatas zīmogi metāla vai plastmasas turētājos ir ērti līdzņemšanai.
Katru mēnesi A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA nosaka populārākos zīmogu Top10.
Zīmogus uz koka roktura visbiežāk izmanto klasikas piekritēji, kāzām, vienreizējiem pasākumiem, bērniem kā spēlmantiņas un citiem nozīmīgiem mērķiem.
Ieskaties kā notiek zīmogu izgatavošana mūsu zīmogu darbnīcā.

 

Mūsu priekšrocības zīmogu izgatavošanā

Plaša zīmogu izvēle
A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKĀ tiek izgatavoti visu veidu zīmogi un spiedogi, kuru nospiedumu formas ir visdažādākās: apaļie, ovālie un trijstūra zīmogi, kvadrāta un taisnstūra spiedogi, kā arī īpašas formas pēc klienta vēlmēm. Zīmogu paraugi un to pielietojums.
Ātri un uzticami
Uzticot izpildīt pasūtījumus mūsu uzņēmumā, ikviens klients saņems vislabāko servisu un atbilstošāko piedāvājumu neatkarīgi no pasūtījuma apjoma. Zīmogu izgatavošana notiek mūsu darbnīcā Tērbatas ielā 85, Rīgā. Steidzamo zīmogu izgatavošana iespējama 30 minūšu laikā no maketa apstiprināšanas brīža.
Labs serviss
Ar mūsu speciālistiem varat sazināties pa tālruni vai sūtot e-pastu un saņemsiet ātru, kvalitatīvu un ekonomisku piedāvājumu. Kā arī būsiet laipni gaidīti mūsu birojā.
Klientu ērtībai ir izveidota zīmogu pasūtījumu forma pie katras preces.
Piegāde visā Latvijā ar kurjeru vai ātro Omniva pakomātu servisu!
Nevainojami krāsu pamattoņi
Standarta krāsu toņi zīmogiem un spiedogiem: melna, zila, violeta, sarkana un zaļa. Ar šīm krāsām uzpildītie automātiskie zīmogi un spiedogi veido nevainojamus nospiedumus un skaidri salasāmus tekstus ar precīziem toņiem.
Nestandarta toņi
Nestandarta krāsu toņi zīmogiem un spiedogiem: brūna, oranža, bordo, rozā, dzeltena un gaiši zila.
Dēļ savādāka krāsu ķīmiskā sastāva, šie toņi ir blāvāki, tādēļ jārēķinas ar biežāku spilveniņu uzpildi.
Vairāki tintes veidi
Zīmogu tintes dokumentiem, dažādiem audumiem, kokam, plastmasai, plastmasas plēvēm, stiklam, metālam, pārtikas iepakojumam un gaļai.
Mūsu zīmogu fabrikas darbnīca ir nodrošināta ar nepieciešamo zīmogu izgatavošanas tehniku, lai izgatavotu augstas kvalitātes zīmogus no augstvērtīgas gumijas.

Zīmogi
4.8 (95%) 96 votes
Sazināties ar mums