• Zvani mums: 67222350 vai 29267544

Zīmogu izgatavošana Rīgā

Sākumlapa » Blogs » Zīmogi » Zīmogu izgatavošana Rīgā

Zīmogu izgatavošana mūsdienu tehnoloģiju laikmetā

Zīmogu izgatavošana dažu minūšu laikā.

Mūsdienās zīmogu izgatavošanā izmanto lāzergravēšanu uz speciālās zīmogu gumijas. Uz speciālās gumijas ar lāzera palīdzību tiek izgravēts nepieciešamais zīmoga teksts, logo, paraksti, zīmējumi un cita informācija. Gravēšanas rezultātā tiek iegūta zīmoga vai spiedoga augstas kvalitātes pamatne. Iegūto zīmoga pamatni pielīmē pie attiecīgā zīmoga roktura. A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKAS piedāvājumā ir kvalitatīvi Austrijas firmas Colop zīmogu rokturi.
Ar lāzergravēšanas palīdzību zīmogu izgatavošana iespējama 15-20 minūšu laikā. Zīmogu izgatavošanas termiņš parasti ir viena diennakts. Steidzamus zīmoga pasūtījumus varam izpildīt pat vienas stundas laikā.
Gravēto gumijas zīmogu cena ir augstāka fotopolimēra zīmogu cenām.

Zīmogu izgatavošana no fotopolimēra.

Zīmogu izgatavošana no fotopolimēra ir darbietilpīgāks process. Fotopolimērs un noteikta spektra ultravioletie stari ir galvenās zīmogu izgatavošanas procesa sastāvdaļas. Fotopolimērs tiek uzklāts uz caurspīdīgas plēves. Uz caurspīdīgās plēves ir uzdrukāti izgatavojamo zīmogu teksti. Pēc tam ultravioletie stari izgaismo fotopolimēru kurš sacietē. Neizgaismotais fotopolimērs tiek nomazgāts no izgatavotās pamatnes. Rezultātā uz fotopolimēra paliek noteikts zīmogu reljefs.
Izgatavoto zīmoga pamatni pielīmē pie attiecīgā zīmoga korpusa.

Abu tehnoloģiju zīmogus var izgatavot ar sīkām detaļām un smalkām līnijām no 0,10 līdz 0,15 mm biezumā.

Zīmogu rokturi.

Nozīmīgu vietu Latvijas zīmogu tirgū ieņem modernie Austrijas firmas Colop zīmogu rokturi. Paši populārākie zīmogu rokturi ir paškrāsojošie – automātiskie. Šī veida zīmogi ir aprīkoti ar stacionāru spilventiņu, kurš automātiski samitrina zīmoga pamatni un teksts tiek pārnests uz nospieduma vietu. Mūsdienu automātiskajiem zīmogiem ir moderni, izturīgi un ērti korpusi, kas atbilst dažādajām klientu prasībām.
A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKAS piedāvājumā ir visplašākais zīmogu rokturu klāsts – modernie Colop rokturi, koka un metāla rokturi, kā arī dažādi izturīgie plastmasas zīmogu rokturi.

Zīmogu nospiedumu formas un krāsas.

Zīmogu izgatavošanas procesā klientiem piedāvājam visdažādākās nospieduma formas, sākot ar tradicionālo apaļo un taisnstūra, kā arī ovālu, trijstūra, kvadrāta vai citu klientam nepieciešamo zīmoga nospieduma formu.
Zīmogu nospiedumiem ir piecas standarta krāsas – zila, violeta, melna, sarkana un zaļa.
Piedāvājam arī nestandarta krāsu toņus – brūna, bordo, rozā, oranža, dzeltena, gaiši zila (tirkīzzila), balta un ultravioleta.

Vislielākā zīmogu izvēle ir sadaļā – Zīmogi

Sadaļā “Zīmogi” atradami visdažādākie zīmogu veidi un paraugi. Tāpat šajā sadaļā atradīsiet izvēlēto zīmogu cenas.

Steidzamu zīmogu izgatavošana Rīgā 2 stundu laikā.

Par zīmogu izgatavošanu interesēties mūsu birojā Rīgā, Tērbatas ielā 85.
Vairāk informācijas pa tālruni 67222350, mob tālr. 29267544

Zīmogu izgatavošana A. Zariņa Zīmogu Fabrikas Rīgas zīmogu darbnīcā – Tērbatas ielā 85.
Zīmogu izgatavošana Rīgā
5 (99.15%) 141 votes
Sazināties ar mums